Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftba miért nem megy...

Minecraftba miért nem megy mások szervere? Többi lent

Figyelt kérdés
beirom az ip címet de midig azt irja ki hogy sikertelen ...de másoknak meg ugyan azzal a modszerrel megy. Hamachim van és bejelöltem az illetöt de akkor mért nem megy?

#szerver #IP cím #sikertelne
2013. febr. 13. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem tört mc-jük van hanem eredeti. És eredetire nem enged fel törtöt, csak ha be van állítva.
2013. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mind a kettönknek hu-minecrfatos van
2013. febr. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Mit értesz azalatt hogy másoknál? Haverjaidnál? Vagy esetleg videóban láttál valakit és azt az ip-t írod be? Mert ha a 2. akkor az azért van, mert a legtöbb szerver csak akkor működik, hogy ha épp el van nekik indítva. Hamachirol megy annyit, hogy ott nem bejelölni kell az illetőt, hanem csatlakozni hozzá. Id + pw alapján. Hogy ha egyik sem az amit mondtam, és pl haverjaid betudnak lépni más szeróra, te pedig nem, ugyan abban az időpontban, akkor sajnos így nem tudom rá a választ. Esetleg ha több infót adnál h mit írki, hol láttad az ip-t, stb stb :)
2013. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
havaroknak sikerült és ezzel az ip-vel :25.158.29.106
2013. márc. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!