Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidot hogy tehetek android...

Androidot hogy tehetek androidot erre a gépre?

Figyelt kérdés

intel celeron 2,2ghz

1gb ram

nvidia geforce mx4000 64 mb

40gb hdd

erre hogy tudok tenni androidot tenni linkelnetek olyat amirendesen bebootol es hogy tudom telepiteni youtuben neztemde nembootolt fel vagy nemtidtam ra tenni ilyet



2013. febr. 12. 12:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem az android fel sem bootolt se live cdvel se telepiteni nem tudtam valamiért
2013. febr. 12. 21:26
 12/12 sazarre válasza:
Minimum Core2(tm), vagy afeletti CPU szükséges, azért nem bootol. A linux kernel képes hiddenbe tenni a hibásan működő, vagy fel nem ismerhető hardvereket, de a procit nem, mivel az a lelke a futtatásnak. Cerka procival semmit sem futtatsz a droidikából. Egymagos intellel, ami sima intel, nem cerka, azzal az 1.5 megy live módban, de elég laggos, és a net sem megy vele. Hogy androidot futtass, először szerintem ruházz be, ha tudsz egy olcsó core2duó-ra, 2-3 ezer ft használtan, és egy minimum geforce 8-cas szériájú videokarira a játékok gpu igénye miatt pl:nVIDIA GeForce 8600GT ez most jelenleg 3 ezer használtan. Egy ilyen konfigon már a 4.4 fut net játék minden. Igaz ehhez új lap is kell, mert a core2 architektúra más, mint az általad használt socketing.
2014. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!