Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért állt le a seed-elés?

Fanni0826 kérdése:

Miért állt le a seed-elés?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem egy játékot és rendben is volt minden elkezdte vissza seed-elni..Ám ma mikor bekapcsoltam a gépet már azt írja ki:Hiba:Nem nyitható meg.Ilyenkor mi a teendő?

Mert nem szeretném azt,hogy kizárjanak a letöltős oldalról..


2013. febr. 11. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ritkán, de szokott ilyet csinálni.Először is ellenőrizd a programon belül a letöltés helyét. Egyezik e a programban kiválasztott letöltési könyvtár és a valós letöltési könyvtár.Például nekem olyat csinált , hogy az eredetileg H meghajtómat egy idő után D meghajtónak látja a gép. Így kénytelen voltam a torrent programon belül is kiválasztani a D meghajtón lévő Letöltés mappát.

Ha ezt megcsináltad akkor a torrent kliens programból törölni kell az összes letöltést, majd újra , egyesével újra nyitogatni, vagyis elindítani a letöltéseket. Persze a letöltött fájloknak ott kell lenniük az adott mappában, ilyenkor a program felismeri és ellenőrzi a mappában az adott álományokat és újra seedbe álítja őket.Remélem érthető voltam, kérdezz, ha valami nem Okés.

2013. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!