Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Rendszerváltó menü?

HELP! Rendszerváltó menü?

Figyelt kérdés

A gépemen van két vinyó. A nagyobbikon van a win7 a másokon nincs windows csak adatok. Az adatokhoz nem férek hozzá mert 64 bites a win 7em.

Ezért ugy döntöttem hogy feltelepítem a windows nélküli vinyora az XP-t hogy hozzáférjek az adataimhoz. De telepítés után át akartam menni a win 7 be és nem ajánl fel váltás lehetőséget csak az xp-t. Erre lehuztam a kábelt az xp-s vinyóról és ugy sem találja a rendszert.

Az xp-t direkt ugy telepítettem hogy csak arra a vinyóra amelyiken nincs windows és még partício törlés sem, meg formázás sem volt (hogy az adataim meglegyenek

JELENLEG AZ XP-N BELÜL LÁTOM A WIN 7-ES DOLGAIMAT TEHÁT NEM TÖRÖLTEM LE CSAK ELINDÍTANI SZERETNÉM

Nem tudom hogy miért látom xp-n belül mert az ha fordítva pedig nem ment.

Vagy elkurt@ az Xp-s CD a win 7-emet?



#Windows 7 #rendszerválasztó menű
2013. febr. 11. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!