Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike: Global Offensi...

Counter Strike: Global Offensive miért nem fut?

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot, fekete képernyő 3mp-ig és kidob.

Akinek volt már ilyen problémája ezzel a játékkal mindenképp segítsen mert agygörcsöt kapok...:D

Van aki azt mondja írjak a Steam Supportnak...( ok, de azt sem tudom mi hol merre hova írjam mit nyomjak hova vagy kibe és kiét)

Tehát tényleg elkélne egy részletesen leírt segítség/megoldás.


Köszönöm szépen a segítő válaszokat és remélem nem csak egy ember hozzászólásával kell megelégednem aki ír majd egy szót ami semmit nem ér majd...:D ( mert akkor leszakítom a fejem és beledobom egy kirakatba ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ )



2013. febr. 11. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem csak neked van ilyen problémád. Egyik külföldi fórumon csávó már ott tart hogy visszakéri a pénzét... Viszont leírhatnád milyen géped van. Legújabb driverek fent vannak? (főleg videókártya driver) directx-et felraktad? parancssorba dxdiag és ellenőrizd hogy minden rendben van e vele. Akkor géped megvan a játékhoz (systemrequirements.com) ? Írj és próbálok segíteni
2013. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ajjaj...ez nem túl bíztató...:(


Konfigom:


AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition


Asus M5A97PRO


FSP HEXA 400W tápegység


Hitachi 500GB 16MB SATA2 merevlemez


Kingmax 4GB DDR3 1333MHz memória


SHAPPHIRE HD7770 1GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE


Samsung SH-224BB/BEBE fekete OEM DVD író


Thermaltake VM55021N2E V2 Black Edition számítógépház

2013. febr. 11. 17:42
 3/9 Turcsikaa válasza:
milyen visszakérés hagyál már van egy infos guru haverod? mond neki, hogy frissítse a biost a gépeden és jó lesz :) ha nagyon nem megy szoljáljál és megprobálok én segíteni :)
2013. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát sajnos nem igazán tud senki segíteni...:(

hogyan frissítsem a biost?

soha nem csináltam még ilyet...

az elfelejtettem leírni, hogy amikorkidob a játék ezt írja a steam: Failed to start game ( app already runing ) ...

2013. febr. 26. 17:00
 5/9 nexus1232 válasza:
én lehet hogy tudok segíteni
2015. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nexus1232 válasza:
nekem is ez volt a baj és egy videóból rájöttem a hibára link: https://www.youtube.com/watch?v=0gInf7JK7Q8
2015. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dani20026300 válasza:
Nekem sem indul a cs:go (a gépem jó hozzá, eddig jó volt) nekem azt irja ki hogy menjek a steam fülre és keressem meg a steam frissitéses valamit meg ilyeneket
2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dani20026300 válasza:

Fatal Error:Failed to connect with local Steam Client procces!


Please make sure that you are running latest version of Steam Client. You can check for Steam Client updates using Steam main menu:Steam>Check for Steam Client Updates nekem ezt irja ki mi lehet a baja?

2015. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is ez... én megnéztem, és a legujabb frisités van a steamen... valaki segítsen!
2016. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!