Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype hiba, valaki nekem...

Skype hiba, valaki nekem megoldást akinek volt ilyen gondja?

Figyelt kérdés
nos találtam egy forumot ahol Skype 2738-as hiba Win7 64 bit alatt ,windows 7 nél volt ugyan ilyen gond de senki nem irt megoldást igazábol 1 irta csak azt,-Az igazi megoldás az lett, hogy levettem a kompatibilitási jelzőt. Nem tudom, miért rakta rá az installer. ezt egy zseni irta a forumba aki konyit a gépekhez én nekem nem anyira erőségem .

#skype 2738 hiba kod
2013. febr. 10. 20:39
 1/1 A kérdező kommentje:
a programok kozul nem tudok eltávolitani se hogy sem egy skype to call programot ilyen volt már elötem másnak mert ez a baj lényege és egyből ki irja 2738 hiba telepitéskor ,de ez hogy lehet ha 3 honapig jol ment skype. 2 napja nem volt be kapcsolva ,mikor be akartam kapcsolni ott van skype de ahova nevem jelszó megy ott ures rész van nem enged belépni...valami program kellene ami kitörli mert ez a programokbol sima törlésel nem megy ki.
2013. febr. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!