Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom androidos tablete...

Hogyan tudom androidos tableten a képernyőt print screetelni? A gyengébbek kedvéért lefényképezni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Concorde Tab One nevű készüléket és nem bírok rájönni, hogy hogy tudom print screetelni a képernyőt :/ kaptam egy tippet, hogy melyik programot használjam, de az nem működik :( előre is köszi a segítséget :)

2013. febr. 6. 03:21
 1/9 Komplikato ***** válasza:

Az készülékenként változik hiszen más gombok és egyebek vannak rajtuk. ZTE Blade-nél ha rövid időre megnyomod a kikapcsoló gombot, akkor lementi oda ahova fényképeket is.


De van állítólag kismillió screencapture program, amiknél állítható mi aktiválja, vagy beállítható időzítés, stb.

2013. febr. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyengébbeknek nem is kell válaszolnia, ha nem érti:P Amúgyan ehez már kicsit több jog kell, ha bármikor szeretnél screenshotot csinálni. Általában rootolt telókra lehet fölrakni ilyen programot.
2013. febr. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer van rajta?
2013. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Samsung gépek alapból tudják. Benne van a kétikönyvben. A gyengébbek kedvéért.
2013. febr. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és tudtok vmi programot ajánlani amit google play-ból le tudok tölteni?
2013. febr. 12. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, van rengeteg, de azok használatához szüksüges root-olnod elötte a tableted.
2013. febr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most vettem egy kínai tablet pc-t, amin a gyengébbeknek külön billentyű van piktogrammal a képernyőfényképezéshez(ajaj, lehet, hogy ezért vettem?)
2013. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehogy rootold!!! Egyszerre röviden megnyomod a kikapcsoló és a lehalkító gombot, és lefotózza!

Egy rootolatlan ConCorde tab One tulaj, 4.1.1-es rommal.

2013. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laszloilles válasza:

A

You can do a screen capture in Android devices. Press your device's back button and home button in the center simultaneously. It will save it as an image in a folder called 'Screen capture' in your Gallery folder.

There are apps like aScreenshot will allow you to assign your own button to take a screenshot, but these apps require you to root your tablet pc. The app might make changes to your system files, so use these apps only if you are comfortable with that approach. Or just follow the approach mentioned earlier to screen capture.


B

The method to take screenshots in Android 4.0 ICS tablets is different. Press the 'Volume down' and 'Power' keys simultaneously for screenshot. The screenshot gets stored in gallery.

The method mentioned by @prasad should work for most Android tablets below version 4.


[link]


Nekem androidos Lenovo tabletem van, B változat működött.

2015. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!