Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Far Cry 3 grafika...

HELP! Far Cry 3 grafika probléma :/ Vmi ötlet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a VGA kevés a Far Cry 3-hoz?

i5 3570 3,4 ghz (3,8ghz)

GTX 650 ddr3

2x 4gb RAM

Windows 7 64-bit

Mindent offoltam és low-ra raktam csak a textura minőséget vettem nagyra és még a 60fps se akad be... Ez borzaszó idegesítő mivel nem rég vettem a gépet :/

Valaki vmi ötlet? FULL HD-n játszom



2013. febr. 4. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A procid jó erős, de a videokártya nem valami nagy szám, főleg GDDR3 videomemóriával és FullHD felbontáson. Ha játékra építetted a géped, akkor te is beleestél abba a hibába, hogy túl nagy hangsúlyt fektettél a CPU-ra, míg a videokártyára nem adtál sokat. Játékos gépnél elsősorban a videokártyára érdemes gyúrni. Nálam például egy FX-6300 proci mellé vettem egy HD7850 videokarit és a Far Cry 3 1680x1050 felbontáson, Ultra grafikával, 2x élsimítással megy 35fps átlagot!

Egyébként a Far Cry 3 az észrevételeim szerint nem pörgeti nagyon a procit és alig eszik memóriát is, ellenben a GPU-t keményen dolgoztatja..

2013. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Sokkal jobb vga kelen

GTX650Ti 1GB minimum jobb let voln

kb. 36-37ezertöl már kapni általában

de ennél jobb sem ártana

2013. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha normális gamer konfigot szeretnél ebből kovácsolni, akkor minimum egy HD7870 vagy GTX660 videokártyát tennék bele...
2013. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :) Valamit majd kezdek vele :/

Mentek a zöldek

2013. febr. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!