Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok játékot küldeni telefonomra?

Figyelt kérdés
ban infrakábelem, és játékot, (.jar) file-t akartam küldeni (progi nélkül), de nem érzékeli (csak képet hangot) aztolvastam hozzá kell valami progi, amivel sikerül. a My Phone Explorer nem müködik, azon kivül kellene vmi más! Előre is köcce!
2007. szept. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: Sagem MyV 55-öm van, és amit a kábelhez kaptam cd-t eltünt :( olyat is olvastam h a telóhoz adtak cd-t, de én olyat nem kaptam

(meg h a games mappába kell betenni. de akinek ilyen telója van, tudja h csak küldöm, és magától berakja -képnél,hangnál- téma meg ugye nincs rajta...Jah, és a myPhoeneEx. nem érzékeli a telót, azért nemjó)

:( előre is köcce!

2007. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
SonyEriccson esetén a Windows XP másik számítógépként érzékeli a telefont, és megjelenik az asztalon a Fájlok küldése ikon. Ezzel lehet képet, hangot és játékot is küldeni. Ha a telefon felismerte a kapott fájlt, akkor megkérdezi, hogy hova mentse: Játékok vagy Alkalmazások könyvtárba. Ha nem ismeri fel, vagy hibás a fájl, akkor nem menti el a telefon.
2007. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, de a kép és a hang megy,játékot viszont nem ismer fel. azért kell progi hozzá. de nekem sagemem van és nem sonyericson, és nem is kérdi h hova mentse, hanem csak simán elrakja magától. és a .jar-ra aztirja h ismeretlen fájlformátum(és ugyhalottam h progival vszinü felsimrné)
2007. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden telefon tud java (.jar) fájlt futtatni. Az olcsóbb telefonok csak Mophun platformra íródott játékot tudnak kezelni. Kiterjesztése: mpn.


Bár az is lehet, hogy azért csak programmal fogadja el a fájlokat, hogy nehezebb legyen ingyen rátölteni, és inkább használják a fizetős, wap-ról történő letöltést.

2007. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!