Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért használ a mozzilla...

Miért használ a mozzilla 50%-ot a processzorból?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a mozzillát, egy idő után elkezdi fogni a gépet és ha a feladatkezelőben megnézem, akkor azt látom, hogy a proci 50-60%-át használja. Mi lehet a baj? Ha csak pár (2-4) oldal van megnyitva, akkor is.
2009. aug. 30. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
gondoltál esetleg arra,hogy sz@r a géped?
2009. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valamelyik oldal tele van sok szemét flash szarsággal, vagy beakad egy cookie stb...töröld a cookiekat, az előzményeket meg a netes tárat és akkor általában jobb lesz neki...
2009. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: De lehet, viszont akkor egy tízszer kisebb értékű átlagos gépen is előjöhetne hiba, ugyanolyan oprendszernél. És ha friss a windows, akkor is ilyen, ha nem friss telepítés, akkor is.


Második válaszadónak: Köszi a tippeket, bár ezekből amit tudtam, már megcsináltam, de ugyanaz a hiba. És próbáltam már csak google-val is, mármint hogy csak az volt megnyitva és újra jött a hiba.

2009. aug. 30. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
3.5.2-es verzió van rajta? Ha nem tedd fel ezt!
2009. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez van fent. Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu; rv:1.9.1.2) Gecko/20090729 Firefox/3.5.2 de köszi a választ.
2009. aug. 30. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a Firefoxnak egyetlen hátránya van, mégpedig hogy eléggé erőforrásigényes. Főleg ha plugineket is használsz. De alapból is megeszik 3-4 füllel 150 mega RAM-ot és amikor dolgozik akkor prociból is kiharap egy jó darabot.
2009. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Mer egy sz.r :) /*Ezt most csak az IE utálók miatt írtam*/

2. Általában nem maga a Firefox szokta fogni a gépet, hanem valamelyik addon.

2009. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van "hibrid" megoldás, az én gépem se valaki combos. Mozilla Firefox rengeteget zabált, visszafogta gépet, unokatesó letöltötte telepitette a Chrome-t. Amikor elindult rákérdezett, milyen beállitásokat vegyen át, Firefoxé lesz. Elég neki fele annyi, mint a Firefoxnak.
2009. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nézd meg a kiegeket sztem is, ha nem találsz semmit...

legutóbb bnőmnél a skype addonja halt le a gmailtól..elég szar hiba, de egyszerűen nem ment a gmail.letiltottam és megy is csodásan...

2009. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!