Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 8 asztali gépen...

A windows 8 asztali gépen szerintetek is hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan mintha az egér lenne a kezed és csak kényszerböl van asztali gépre is mert a windows sosem a telefonok vagy tabletek op rendszere volt. Ezért inkább maradtak a biztosnál és asztali gépre is megcsinálták. Szerintem eröltetettek lettek a menük hogy tartsd sokáig az egeret a bal alsó sarkoban hogy elöjöjjön ez és ez. Vagy a start menü megszüntetése azért van ez is hogy a nagy ujjaddal ne kelljen a kis ikonok után hajkurászni. Meg a csempés kinézet...
2013. jan. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
És mit szeretnél megtudni?
2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasni is tudni kéne... A kérdésemre a választ
2013. jan. 16. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

azt akarták hogy a pc-s , tabletes és mobilos Windows is ugyanúgy nézzen ki, érintőképernyős használatra van kitalálva.

Szerintem is hülyén néz ki , és a használhatósága is hagy kívánni valót maga után.

2013. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lindmayer ***** válasza:

lehet hogy hülyén néz ki, de ha a monitorod is érintőképernyős lesz, akkor már nem is lesz olyan szürnyű irányítani

bár ezt én így csak látatlanul mondom, még nem találkoztam vele

2013. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!