Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valami nagy...

Segítene nekem valami nagy WoW-os? (World of Warcraft)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, nem működik a játékban a Quest Helper.

Letöltöttem azt a Quest Helpert ami a 3.0.9 verzióval működne (elvileg). Kicsomagoltam és bemásoltam a "WoW/Interface/Addons" mappába. A játékba való belépésnél a karakterlistánál is rákattintottam az Addons-ra és ott is engedélyeztem a Q helpert.(a "loading out of date-t is kipipáltam).

Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma, hogy ha valaki tudja, vagy rájönne akkor legyen szíves segíteni nekem.:)

Előre is köszönet!:)


2009. aug. 29. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnam szereztél 3.0.9-es Questhelpert. nekem 1.1.12 van fent, ezzel tök jól működik (eredetin játszok). A verzió lekérdezése: beírod chatre, hogy

/qh version

Neked lehet, hogy a 3.0.9 patch-hez való QH van, most 3.2 van már, ezért nem működhet. Szerintem a legújabbat a Curse-ról lehet leszedni:

[link]

Akár manuálisan, akár a curse progival is lehet.

2009. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!


Azt elfelejtettem írni, hogy sajnos nem vagyok annyira eleresztve pénzzel, hogy havonta több ezer forintot költsek egy eredeti accountra. Tört szerveren játszom, és nem a QH-m verziószáma a 3.0.9, hanem a WoW patch-é. Azon a szerveren amelyiken én játszok ott 3.0.9 patch szükséges. És ehhez való QH-t töltötem le (elvileg).

Remélem így már többet tudtok segíteni majd.:)

2009. aug. 29. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

használd ezeket: cartographer, cartographer quest


ennyi

2009. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
először én is azt hittem hogy rossz a q helperem, de ha megnyitottam a térképet, akkor ott a jobb felső sarokban volt egy quest helper gomb, és jobbklikkel be lehetett jelölni a q-kat (sajnos egyenként) azóta így csinálom mert nem találok olyat ami működne... (tört szeró)
2009. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2009. okt. 28. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!