Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem jeleníti meg a...

Mért nem jeleníti meg a csaláscsíkot a sims?

Figyelt kérdés

Mért nem működik a csaláskód? Na tehát: van egy HP-s laptopom (Hewlett Packard). A gép jó, működik. Megvan a sims, a sims éjszakák,egyetem,bulis!cuccok,csilli-villi cuccok. Az a gondom hogy nem jelenik meg a csaláscsík ha megnyomom a Ctrl+shift+c gombot. Akárhogy próbálkozom, akármilyen sorrendben, egyszerűen nem jelenik meg az a csík, amibe be kéne írni a csalásokat!

Hogyha megpróbálom beütni ,valami HP rendszer-akármi jön be.


Mért van ez? Talán azért mert laptopon nem lehet ?


2009. aug. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a billentyűkombináció hozzá van rendelve egy másik programhoz.Valamelyikben állítsd át/ne c legyen a végén/,vagy állítsd le a "HP akármit".
2009. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hol állítsak át mit? :D milyen valamelyikben :D

A HP akármit ki szoktam ikszelni... :D

2009. szept. 7. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
........öööööööö,izé.Már én sem értem mit írtam. :D
2009. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem azt akartam,hogy az előugró HP "akármi"beállításaiban át lehetne írni,hogy más betűkombinációra reagáljon.
2009. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!