Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Need For...

Edward Cullen ® kérdése:

Miért nem indul el a Need For Speed UNderground 2?

Figyelt kérdés
Nem tudom elindítani a Need For Speed Underground 2-t. Bejön 1 fekete képernyő 4-5 másodperc és kilép. Az a legidegesítőbb az egészben, h nem ír ki semmit. Próbáltam a driver-t frissíteni a legújabb Ati Driver van fent, a régiek már nem mennek mert már nem kompatibilisak a mostani xp-vel. Próbáltam codeket felrakni, h esetleg a videók miatt nem indul de az se jött be. Légyszi segítsetek. Mert nem tudom mit csináljak nem patcheltem a játékot korábban azt is próbáltam. A játékot is újratelepítettem már számtalanszor meg a windows-t is. Biztos, h nem vétettem ilyen amatőr hibákat és már mindenhogyan próbáltam. Vki tudna segíteni?
2009. aug. 29. 10:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah , és régebben ment . szóval nem a konfiggal van a baj mert bőven megfelel a követelményeknek...
2009. aug. 29. 10:40
 2/2 anonim ***** válasza:
ujratelepités vagy a patch nem jó vagy sérült az egyik file
2009. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!