Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PhotoShop ban segít valaki?...

PhotoShop ban segít valaki? életemben először használom xD

Figyelt kérdés
Az lenne a feladatom rajta, hogy egy képből kivágok egy részt, majd egy másikra ilesztem ez pofonegyszerünek hangzik, ki is vágom, ekkor fekete fehérré válik... hogyan tovább? megnyitom a másik képet amire illesztenem kell, betöltöm a kivágott részt,. de csak a forma van benne.... annyira ro hadtul idegesítő hogy + ban angol is, csak most sza r net meleltt nem birok levakarni egy magyar verziót :S tudna segíteni valaki?
2013. jan. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

angol verziót kell használni , a magyarral nem sokra mennél.

[link]

itt nagyon jó leírások vannak.

2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Először alakítsd réteggé a hátteret.

Majd a kivágásnál fontos mit jelölsz ki. Ezek szerint csak a kivágott maszk -ot másolod.

Nagyon sok módja van a kivágásnak (ennek nézz utána hosszú lenne leírni mind)

Kijelölt részeket kijelölheted a varázspálca eszközzel ,majd kivágás.

Mágneses lasszóval körbejelölöd, majd kivágod.

A színtartomány kijelölése hasznos, ha eltérő a háttérkép. Pipettával adsz hozzá szíeket, vagy veszel el +-

fontos a kijelölő eszközöknél a tolerancia beállítás. A kijerölést finomíthatod ha megadod a sugarat (szegély finomítása) ezek után a háttered áttetsző (rácsozott) lesz így könnyen áthúzhatod a másik képre.

Keress tutorialokat az segíteni fog!

2013. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)) mivel angol nem nagyon értem de valahogy elértem hogy a kivágnivaló részt finomítsa, azaz hogy a kivágni való rész éppen hogy vonalmentén megy ha azt vesszük, de mivel az egerem se egy nagy durranás, nem egy profi munka lett, :) lehet gáz hogy ilyen egyszerü dolognál elakadok, csak még nem használtam PS t soha :)
2013. jan. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!