Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Underground 2-be nem...

NFS Underground 2-be nem tudok továbbjutni. Megcsináltam minden versenyt, a várostérképen is. Az egyik verdám becseréltem egy Escalade-re, kaptam 3 versenyt, azt is megcsináltam de semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 16:57
 1/1 anonim válasza:

Hol akadtál el? Ahhoz, hogy végig tudd vinni a karriert, a következő dolgokra kell figyelned:

Csak akkor érhető el minden tuningelem, ha megtaláltál minden boltot.

Fontos a vizuális érték. Amikor először csináltam végig a karriert, én is elakadtam a harmadik szakasz végén, mert nem figyeltem a kocsi vizuális értékére. A második szakaszon 1, a harmadikon 3, a negyediken 6, az ötödiken pedig 10 csillag értékű kocsit kell készítened. Ha ezekkel megvagy, megkapod az összes showcase futamot és tovább tudsz lépni.

A karrier befejezése kicsit spéci. Ha az ötödik szakaszon letudtál minden futamot és fotózást, nem fog kiadni semmit. Hogy feloldd a záróversenyeket, el kell menned a kikötőbe az autókereskedéshez, a közelében van egy sprintverseny (nincs jelezve a térképen), azt kell teljesítened. Ha megvan, jön egy URL bajnokság, amin le kell nyomnod a főgonoszokat és ha ezt teljesítetted, jön az utolsó futam a fő főgonosz ellen, amely egy 5 körös maraton. Ha legyőzted a főgonoszt, minden tuningcucc elérhető lesz, de a pályák még nem. A pályák feloldásához vissza kell menned a garázsba, nem a menüben visszaugranod, hanem az úton visszamenned, ekkor a várostérképen megjelennek az ötödik szakasz pályái is és a térképen teljesítheted a lezárt pályák versenyeit, hogy felszabadítsd őket.

Ami a kocsicserét illeti, fölösleges suvra cserélned az autót, csak a saját dolgodat nehezíted meg, nem fogsz vele előbbre jutni.

Sok sikert!

2014. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!