Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Más is úgy gondolja hogy a...

Más is úgy gondolja hogy a Mozilla Firefox böngésző egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Nem felületre gondolok hanem technikai működésre. Nagyon sokszor hibásan indul el (menük nem jelennek meg, funkciók nem működnek) ezenkívül nagyon sokszor összeomlik.. szinte már idegesítő.


Én vagyok az egyetlen?


2013. jan. 11. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokan kritizálják, sokan szeretik, géptől is függhet a működése, nálam a laptopomon és az asztali gépen is rendesen megy, talán ha évente 1x adódik valami gondom vele. Nagyon megszoktam a használatát, a chrome is tetszik, de valahogy mindig megmaradok a ffoxnál.
2013. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én fél éve váltottam mert lassú mint a fene meg a firebug is érdekes dolgokat csinált a végén.
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az a bajom vele, hogy a frissítések után mindig volt olyan funkció ami nem kompatibilis a legújabb verziókkal.

Ezért már nem is frissítek, egy régebbi verziót használok.

2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják, hogy a Firefox jobb, mint a Chrome, azok már csak hűségből mondják, mélyen legbelül ők is tudják, hogy a Chrome fényévekkel gyorsabb, áttekinthetőbb.
2013. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Érdekes módon nálam a róka a mai napig stabil mint a beton és gyors mint szélvész.


Nem akarom bántani a chrome-ot, mert azt is egy nagyon jó böngészőnek tartom, de a mai napig nem voltak képesek rendesen összerakni a felületét, és a kiegészítők is lófittyek a róka kiegészítőihez képest.


Értem én, hogy van akinek jobban bejön a chrome, de azért nem kellene még a rókát temetni.

2013. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Csak egy példa:


A torproject is mozillára épül, nem chrome-ra, nem hiszem, hogy véletlenül.

2013. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmi gondom nincs vele, néhány napja frissült 18-ra. A gondok legtöbbször abból adódnak, hogy

1. Sok a bővítmény és a kiegészítő.

2. Kevés a gépben a memória (Firefox nagykanállal eszi).

3. Feltétlenül kell bele Adblock Plus és WOT, valamint NoScript kiegészítő. Ezek pontos beállítása (külső szűrők stb.) nagyon fontos.

4. Rendszeresen cserélni kell a legújabbra az Adobe Flash Player plugint, ez a Chrome-ba bele van építve.

2013. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Java hiba!

[link]

2013. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyszerű!

A NAV(APEH) rendszere is ezt használja! :-)

2013. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!