Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok Kép-szervező (cimkéző...

Csacsi2 kérdése:

Tudnátok Kép-szervező (cimkéző) programot ajánlani?!

Figyelt kérdés

Szeretném csoportosítani a képeimet a számítógépen (XP).Mivel egy képen több személy is van így a csoportosítást cimkézéssel szeretném megoldani.Az IMatch -et ismerem,de nem látom át.


Elvárásom a programmal szemben:

-Egyszerű kezelés! Nem kell szerkesszen vagy fájlokat módosítson

-Egy képet több címkével lehessen ellátni

-Lehetőleg a telepítés és adatbázis állomány ne történjen a C-meghajtóra kötelezően!

-Legyen Magyarnyelvű, de ha egyszerű (és esetleg jobb mint más Magyar) akkor nem fontos.


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 1. 21:55
 1/3 Erikowertz ***** válasza:

ilyen program nem létezik xD

max azt tudod csinálni hogy átnevezed a képeket és mappákba csoportosítod :) nekem is így van PL.:

képek mappán belül:

család

állatok

ünnepek

vicces

rokonok

haverok

nekem így van :) és mindeggyik kép a megfelelő mappában van :D

2013. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van ilyen, mint írtam az IMatch.

Ha megadok két mappát pl (Anyu,Apu) de Anyu és Apu is rajta van egy képen akkor azt akkor duplikálnom kellene amit nem szeretnék mert így is 15Gb képem van. Ha tovább rendszerezném hely, típus stb, a hatványai elérnék a TB -os méretet, szóval, nem mappastruktúrával rendezném, hanem a program rendezné nekem cimkék (anyu,apu) alapján így nem kell duplikálni egy képet!

2013. jan. 2. 10:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Kép lemaradt a programról amit írtam, igazolván állításom:

[link]


Csak más könnyen átlátható,Magyar stb, amit írtam program kellene!

2013. jan. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!