Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden ami Fraps?

Minden ami Fraps?

Figyelt kérdés
Üdv. Leszedtem a fraps-et, s konkrétan minden érdekelne. A fps-nél hot key volt az F11, beléptem egy játékba lenyomtam, vártam kicsit megint lenyomtam az F11-et. Létrehozott egy fájlt aminek típusa valami Microsoft Office Excel, nos fingom nincs hogy ebből hogyan kell videót csinálni. Ja és nyugodtan leírhatjátok hogy mit hova írjak be hotkey-nek meg ilyeneknek. Köszi

2013. jan. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem excel fájl, hanem AVI. Lehet, hogy rosszul társítottad a fájltípust. Tedd be a mediaplayerbe és le fogja játszani...
2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez nem AVI, hanem excel, társítottam wmp-vel nem megy

Na mindegy nem foglalkozok vele, köszi hogy válaszoltál

2013. jan. 1. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

F9-et kell nyomni ha videót szeretnél

F11 asszem benchmark de nembiztos

2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fraps nem csinál exceltáblát videó helyett, mert nem is képes rá. Total Commanderben nézd meg a fájl kiterjesztését. A pont utáni 3-4 betű. Az a támpont...
2013. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!