Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » C&C Generals Zero:Hour telepít...

C&C Generals Zero:Hour telepítésénél miért nem akarja elfogadni a 2. cd-t?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a generalst és szerettem volna feltenni hozzá a Zero:Hour kiegészítőt. Eleinte minden simán ment, Amikor kérte a második cd-t akkor betettem virtuális meghajtóba (ahogy az elsőt is)de nem akart tovább menni a telepítés és megint ki írta, hogy kéri a második cd-t. Mi lehet a baj?

2013. jan. 1. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a megoldést: Csinálni kell egy mappát amibe bele kell másolni a cd1 és a cd2 tartalmát. Aztán a setup.exe-t kell elindítani és aztán már mehet tovább rendesen a telepítés.
2013. jan. 2. 11:42
 2/4 vzoli5 válasza:
nagyon szépen köszönöm 5 éve próbálok rájönni hogy hogy kell telepíteni nem hittem volna hogy csak ennyit kell csinálni vele
2013. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hello

nekem ugyanez a problémám.megcsinátam a leírt módon,de vmi hibát talál így is.mi lehet a baj?

2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igaz 2019-et írunk, de ez most pont jól jött. :D
2019. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!