Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell fájlokat törölni...

Hogyan kell fájlokat törölni a számítógépről?

Figyelt kérdés

Windows 7 van a gépemen,és szeretnék róla eltávolítani egy játékot.


Meg próbáltam úgy hogy: Start menü->Számítógép->Programok eltávolítása vagy módosítása.


De amikor a listából kiválasztom a törölni kívánt elemet ezt a hiba üzenetet dobja ki :


Nem elégségesek a jogai az Assassin's Creed III eltávolításához.

Forduljon a rendszergazdához.


Nem tudom miért írja ki ezt mindig pedig ugye én vagyok a rendszergazda.


Hogyan tudnám ezt még is 'rendszergazdaként' eltávolítani a számítógépemröl?



2012. dec. 29. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keresd meg az uninstall fájlt a játék mappájában, és futtasd rendszergazdaként!
2012. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
ha simán kitörlöd a program fájlok közül,akkor is felszabadul a hely.én is így csináltam,ha valamit nem engedett törölni.lehet,hogy nem a legjobb megoldás,de ha más nincs akkor ez is jó.nem csináltam belőle sose ügyet,és nem vettem észre,hogy zavart okozott volna az erőben.
2012. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: így sem jó lomtárba dobtam az egész mappát, ki űrítettem és a listán még mindig ott van.
2012. dec. 29. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
az ott is marad rajta,de a hely szempontjából meg felszabadult, + - 1-2 MB ha maradt.majdnem olyan,mintha unistallt futtattál volna a vezérlőpulton.
2012. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-esnek: Ja, gond csak akkor van ha még is fel akarod tenni újra és nem fogod tudni, mert az oprendszer szerint még fent van és akkor majd te is jössz ide kérdezni, hogy akkor most mi van... "Zavar lesz az erőben" :))
2012. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen az utolsónak teljes mértékben igaza van.


Igazándiból ez a problémám fel szerettem volna telepiteni a játékot

De a gép nem engedte mert jelezte hogy fenn van a gépen,ezért gondoltam hogy elöször le kéne törölni teljesen,de egyszerürn nem yudom eltávolitani mert ezzel a rendszergazdás üzenet jön mindig elö.


Ezért is kérdem abbol a program listábol hogyan tudom rendszergazdaként eltávolitani?

2012. dec. 31. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az első hozzászóló ötletét...
2012. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fehersrac,régi motoros vagyok már,tom hogy mi a dörgés.nem egyszer csináltam már így,és érdekes módon feltelepítettem vissza zokszó nélkül.tehát nem éreztem zavart....de úgy csinálod kérdező ahogy tetszik.

21/F

2012. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha régi motoros lennél akkor tudnád, hogy annál a játéknál, amelyik a registry-ben hagy maga után bejegyzést, azt nem fogod tudni újrarakni ha csak simán kitörlöd, mert a bejegyzést bent marad és a következő installnál az oprendszer már feltelepítettnek veszi. A programok és játékok jó része ilyen. Na ekkor van a gond...
2012. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 teene válasza:
Ugyanez:DD
2013. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!