Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 2009-es MSN van fennt...

A 2009-es MSN van fennt nekem, de egyszercsak nem engedett belépni, a 80072f19-es hibakódot írta. Mit lehet ezzel csinálni, vagy hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Újra már telepítettem, de ugyanezt a hibakódot írta, azóta sem enged belépni! :(
2009. aug. 25. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Start IE & select Menu - Tools - Internet Options - Advanced

Under Security Section - Clear the "Check for server certificate revocation (requires restart)” check box


Start MSN Messenger again & you'll have to issue your passport account information again. You'll receive one more error. Login again and it will work.

2009. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, ebből semmit nem értek!
2009. aug. 25. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Pedig eléggé világosan le van írva. Nyisd meg az Interne Explorer böngészőt, válaszd ki az Eszközök - Internet beállítások - Haladót, majd görgess lefelé a Biztonság részig és ott töröld ki a pipát ennél a résznél: "Check for server certificate revocation".


[link]

2009. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem értettem, mert angol, de így már értem!

A te utasításod szerint csináltam, de nekem nincs olyan, hogy haladó, de ami a képen van, nekem az a speciálisnál volt, és ott nincs is pipa!

Azért köszönöm, hogy segíteni próbáltál!

2009. aug. 25. 20:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, jó lett az MSN! :)
2009. aug. 26. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
és mit csináltál neki, hogy jó lett?
2010. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Újra lett telepítve az egész gép.
2010. jan. 9. 12:15
 8/10 anonim válasza:
pedig csak ha a kérdéses pipalétség/nemlétséges rész fölött a biztonsgárészen legfelső 2 ből keletvolna kivenni a pipát és megoldódott volna ...
2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Húú köszi a segítséget az tényleg bevált nekem is..:D vagyis nekem nem volt kipipálva de rákattintottam ugye 2x és így már jó is:D
2010. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Selenite válasza:
Nekem még mindig nem működik az msn-em. Nem tud valaki v.mi más módot rá?
2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!