Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt? (sürgős)

Miért csinálja ezt? (sürgős)

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 2007-es Microsoft Word-öm lezárolta magát, és nem tudok semmit se csinálni. Pontosan ezt írja: Ez a módosítás nem alkalmazható, mert a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van. Ráadásul ki se bírom másolni az anyagot, ami szintén fontos.

2012. dec. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose láttam ilyet wordnél. De ha a file maga megvan, telepíts egy másik office programot, hátha az megnyitja és legalább ki tudod másolni az anyagot.

Pl. Openoffice, Libreoffice. Ezek ingyenesek is.

2012. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltettem egy 2003-as office-t de nem engedte átmásolni, megpróbáltam sok mindent, de nem engedi egyszerűen átmásolni. Most azon gondolkodom, hogy ha másik gépen próbálom megnyitni a file-t akkor jó lesz-e, ha meg nem akkor pedig kinyomtatom, mert mondhatni az anyag már be van fejezve.
2012. dec. 27. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töröld le az MSOfficet (mindet és teljesen), aztán futtass le egy virusirtót.

Aztán töltsd le ezt: [link]

Ugyanazt tudja és ingyenes. Telepités után huzzál ki az Asztalra egy .doc, egy .xml és egy .ppt fájlt. Ezekre jobb egérgomb: Társítás. Ezek után a Windows alapértelmezetté teszi. Mindent megnyit, mindenre menthető, kiváló a LibreOffice.

2012. dec. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megoldottam a problémát! :)
2012. dec. 28. 10:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!