Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a bajom hogy ha megnyitok...

BTzone509 kérdése:

Az a bajom hogy ha megnyitok egy 60kbs exe filet nem mutatja ki szerintetek?

Figyelt kérdés
MEG akarok nyitni egy exe fájlt és nem dob ki semmit meg kérdezi hogy rendszergazdaként futtatom igen tölt egy kicsit és nem dobja be a programot mért hogyan tudom megjavítani .

2012. dec. 24. 14:37
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Sajnos semmi garancia nincs arra hogy a exe file kompatibilis az oprendszereddel pld vagy ép a gépeddel stb stb

Esetleg jobb klikk tulajdonságok kompatibilitási beállítások hátha segít (már win 7 alatt bár szerintem vistában is volt hasonló gondolom wint használsz)

2012. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt próbáltam de azelőtt ment normálisan ezért idegesít a dolog más valaki tudja a választ ?
2012. dec. 24. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden programhoz tartozik felület. Lehet, hogy vírus volt.
2012. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom az volt a probléma hogy futtatom a progit ezelőtt is ment hónapokig hiba nélkül de most kezdte el ezt csinálni Ha egy társalgó programban akarnak küldeni egy fájlt nem nyitódig meg az hogy el fogadom vagy nem egy újratelepítés meg oldaná az ilyen jellegű problémát korábban próbáltam rendszer visszaállítást de semmi .
2012. dec. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!