Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Satellite Pro L300-22p Cikkszá...

Lara2012 kérdése:

Satellite Pro L300-22p Cikkszám: PSLB9E-02T02khu, laptopomhoz szeretnék bios frissítés? Lehetséges ez!

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért van erre szükséged? Milyen BIOS van rajta jelenleg?
2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"INSYDE BIOS 1.80-as verzió!

Felszeretném húzni a gépet 1 kicsit azért szeretném frissíteni"

Tosiba oldalán van 2.20-ás. Viszont bennem mindig felmerül a kérdés, hogy ha ilyen információnak nem tudsz utána nézni, akkor vajon mennyi szakértelemmel bírsz a húzások terén. Meg tudod-e oldani, ha valami miatt füstöl az egész. Pár százalékos javulás miatt nem éri meg elfüstöltetni a gépet.

Arról nem is beszélve, hogy a laptopokat nem húzogatásra tervezték, a hűtőrendszerüket nem erre a célra tervezték.

2012. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a tanácsot,eléggé jól értek a gépekhez minden téren,csak akit eddig megkérdeztem senki sem meri bevállalni a bios telepítését,én meg hiába írom be a tipus számát a googléba semmit nem ad be ezért kérdeztem meg h honnan tudom leszedni ezt a szoftvert vagy progit,a toshiba oldalán nem találok ilyet!Ha elküldenéd a linkket azt megköszönném"

Vajon milyen az a téma, amihez nem értesz elég jól.

Google: típus + support és az első link a tosi support oldala volt, BIOS és driver verziókkal.

Lehet csak nekem adja így ki?

2012. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!