Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki a HP webcammal?

Segítene valaki a HP webcammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy problémám a kamerámmal(HP webcam). Mikor pl akarok skypolni akkor azt irja hogy nem talált semmilyen kamerát ellenorizze hogy jól e van hozzácsatlakoztava... de nekem beépített. Egyik nap még ment másnap meg már kampec. Van rá program ujrainstalállásra? Köszi előre. :)

2012. dec. 22. 11:56
 1/3 anonim válasza:
Hát,igen szerintem ha letöltesz egy drivert hozzá az megoldaná a problémát.Felmész a HP magyar oldalára és ott lesz egy olyan alpont,hogy "terméktámogatás és driverek". Rákattolsz és lesz egy olyan ,hogy "illesztőprogramok és szoftver" ott megadod az adatokat és remélhetőleg talál hozzá illesztőprogramot. Remélem segítettem!
2012. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kööszii szépen! :)
2012. dec. 25. 15:17
 3/3 anonim válasza:
Szívesen!
2013. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!