Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám letörölni a...

Hogy tudnám letörölni a Windows 8-at a laptopomról?

Figyelt kérdés
Péntek este vásároltam egy laptopot, amin gyárilag Windows 8 van rajta és valami elképesztő mód nem tetszik, szeretném lecserélni Windows 7-re, de nem akar összejönni a dolog. Mivel gyárilag van fent a Win 8 így dual boot-ra nincs lehetőségem, ötletek?

2012. dec. 16. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán berakod a telepítő dvd-t, újraindítod, és elkezded telepíteni. Csak majd ott, ahol a lemezt/partíciót ki kell választani, formázd le a meghajtót! (Pontosan fejből nem tudom, hogy hányadik lépés, meg hogy mi pontosan a menüpont neve, de csak megtalálod. Asszem ki kell jelölnöd a partíciót, és speciális beállítások.)

2012. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így kezdtem neki, de nem bootol dvd-ről, ha meg windowson belül akarom telepíteni akkor meg unexpected errorral kilép. Most azon dolgozok, hogy kiszedem a vinyót aztán rákötöm az asztali pc-re és ott formatolom, mert elvileg azért nem megy rá a win 7, mert a win 8 új vinyó formátumot használ, amivel a win 7 nem tud mit kezdeni. :I

Azért kösz.

2012. dec. 16. 07:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Windowson belül korábbi rendszert nem enged telepíteni, telepítsd pendrive-ról pl.(nem kellene szétszedni az új laptopot), bár használhatod a win8-at is klasszikus asztallal így lényegében ugyanúgy használhatod, mint a hetest-ha már kifizetted az árát.
2012. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biosban át kell állítani a boot sorrendet. (Boot sequence vagy boot device priority)
2012. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tam623 ***** válasza:

A W8 telepítő egy rejtett partíción van, nem tudom, meg lehet-e kerültni. Én azt tapasztaltam, hogy bármilyen más oprendszert kezdesz el telepíteni, a rejtett partíción lévő oprendszer valahogy mindig kiüti a másik telepítését.


Amúgy a W8-ban ott van a W7 teljes asztala és funkcionalitása, ne használd az új felületet.


Nekem beletellett 1-2 hétbe, mire mindent megértettem, és most már nem állnék vissza W7-re. Egész egyszerűen unalmas lenne már a 7.

2012. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!