Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinálhatom vissza?...

Hogyan csinálhatom vissza? (Assassin's Creed 3)

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy hack programot amivel 9999999 fontot lehet csinálni, működött de meguntam... próbálkoztam pénzdobással de sok idővel járna...(meg lehet szabni a pénz mennyiségét dobáskor?)...Segítsetek pls!:)

2012. dec. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy másik hack programmal, amivel 0 fontot lehet csinálni.
2012. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudsz linket?
2012. dec. 13. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Irónia!
2012. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom xdd csak megkérdeztem :)
2012. dec. 13. 15:45
 5/7 anonim válasza:
Miért hackeltél egyáltalán?
2012. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Cheat Engine-t javaslom. Elindítod a játékot, leteszed az asztalra, tallózod benne a játékot a villogó gombnál, ha ez megvan, akkor a value részbe beírod a jelenlegi pénz mennyiséget és First scan-neled, megvárod míg betölt. Ha ez is megvan, akkor vissza lépsz a játékba és megszánod a népet valamennyivel, leteszed az asztalra a játékot és ugyan oda beírod a mostani összeget, ekkor Next scan-neled, ha minden igaz a bal oldali oszlopban (Adress, Value) kapsz egy vagy kettő találatot(ha többet, akkor költesz még egy kicsit), azokra kettőt kattintasz és lent a Value oszlopba beírod a kívánt mennyiséget. Ez sok játéknál müködik.
2012. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző választ!! :)
2013. jan. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!