Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tudja a Wolfeinstein...

Ki tudja a Wolfeinstein legujabb részének a multiplayer account készités license kódját?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
hszia, bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok de szeretnék kérdezni valamit. én most töltöm azt a játékot de tényleg nem kicsi és elég lassan is jön lefelé, ennek ugye van normális egyjátékos módja? amihez nem kell ilyen license kód. múltkor is úgy megszívtam egy csomó ideig töltöttem lefelé valamilyen repülős hülyeséget, erre kiderült hogy csak multiból áll az egész persze kalózverzióhoz license sehol..nah szal ugye nyugtass meg ha neked már megvan ez a wolfenstein hogy van normál játékrésze is license nélkül? mert még jópár nap mire lejön nekem, de nem akarom feleslegesen tölteni érted. köszi
2009. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van normál single player módjam egnyugodhatsz
2009. aug. 22. 02:20
 3/4 anonim ***** válasza:
ó de jó..itt szarakodtam napokat a letöltésel erre kír valami szart indításnál hogy összeférhetetlenség támad egy emulátor szoftverrel..biztos valami crackelési kínja van de sehol nem találok egy kiba**ott cracket sem a képfájban, remek.
2009. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
noh ez is megoldódott szedtem le cracket
2009. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!