Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft - Modok, Tekkit?

Minecraft - Modok, Tekkit?

Figyelt kérdés

Írnátok olyan módokat amelyhez, csak modloader kell. Kőőssz ;-]


TechnicShafter nem indul, valahogy elindulna??? Windows XP-m van. Ezen belül

mit hogyan kell??? Válaszoknak őrülnék. :-]



2012. dec. 10. 15:07
1 2
 11/17 Madar Ádám válasza:

Húszmilliárd találat jön ki de nemtom ki vagy. Mien a profilképed? Vagy próbálj megkeresni te.

Nekem nincs profilképem.

2013. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Néztelek már, sok Madar Ádám van fenn a FaceBookon, picit lehetne több infó. PL: hogy nézel ki, hova jársz suliba...
2013. jan. 21. 16:22
 13/17 A kérdező kommentje:
mot nézem a válaszod... de ez nem jelent semmit...
2013. jan. 21. 16:23
 14/17 Madar Ádám válasza:
2013. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Madar Ádám válasza:

Bocsi hü*eséget mondtam........

1.írd be Face-n hogy Madar Ádám.

2.Az első találat én vagyok.(legalábbis az én Face-men én vok az első) NINCS PROFILKÉPEM ÉS VAN EGY OLYAN EMBER HOGY MADAR ADAM ÉKEZET NÉLKÜLI Á VAL MEG VAN OLYAN IS HOGY MADÁR

STB.STB. én Madar Ádám

vagyok pontosan írva és profilkép nélkül.


Figyu ha nem működött add meg a te profilképedet hogy milyen,hol vagy. Szóval hogy megjelölhesselek ha neked nem sikerül.

2013. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
na megvagy, nekem egy kis barna kék rajzom a profilkép: mikor kicsi voltam, akkor rajzoltam!
2013. jan. 24. 19:07
 17/17 anonim válasza:
légyszi segítsetek még ez sem működik nekem. Amit írtál linket letöltöttem de azt írja ki Update Failed. :(
2013. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!