Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítés után miért lassú?

Újratelepítés után miért lassú?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: van egy gépem 512 rammal meg 200GB vinyóval, xp van fent de újratelepítés után valameddig gyors utána kezd lassulni, pedig lepartícionáltam a vinyót 16 gigát hagytam a windowsnak 100-at szabad felhasznlás a maradék nincs particionálva. Milyen jó rendszerkarbantartó programokat tudtok ajánlani vagy mitől lassul be. Nem sok program van fent játék is csak egy két régebbi de ha megunom leszedem őket tehát felesleges helyet nem foglal az sem.


Köszönöm a segítő válaszokat


2012. dec. 9. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én registry trükökkel szoktam gyorsítani ha nagyon belassulna. Illetve kipróbáltam a bootvis-t és a Tweak UI-t

Registry trükkök: lacy.hu

én nagyjából 70%-al tutdtam gyorsítani a rendszeremet, jobb mint amikor feltelepítettem.

2012. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!