Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA Sa-ban hogy KAPHATOK...

A GTA Sa-ban hogy KAPHATOK PILÓTAENGEDÉLYT? Azt hallottam, hogy sokat kell hozzá repülni. Már órákat repültem, és semmi.

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy sokat kell hozzá repülni.Már órákat repültem,és semmi...

#játék #GTA #GTA San Andreas #PILÓTAENGEDÉLY #REPÜLÉSI ENGDÉLY #REPÜLÉS
2012. dec. 4. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy nem tudsz repülni pilótaengedély nélkül... Ha nem csítelsz, akkor ha megveszed az abandoned airstripet északon akkor tudsz órákat venni.
2012. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A repülési idő csak a skillt húzza fel, sok értelme nincs egy idő után.
2012. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosítok, tudsz repülni ha ellopsz az area 51-ből egy helit, de attól még nem engednek be a városok reptereire.
2012. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És milyen cheat-tel tudok repülni?
2012. dec. 4. 17:25
 5/11 anonim válasza:

Egyszerusitsuk zt kell tenned, hogy:

1. Kioldod a terkepen a sivatagos teruletet

2. Ott lesz egy hosabb barna folt a erkepen ami a repuloteret jelzi (Abadoned Airstrip)

3. Es ott lesz egy kisebb kilato es egy garazs menny be a kilatoba

4. Ott azt hiszem lesz egy piros kor(missio jelzo) es ha abba belemesz akkor mar kapod a leckeket ha vegeel akkor mg i veheted a reperet a $ jelnel sok sikert rmelem segihettem reg jatszottam de valahogy igy volt ;)

2012. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
SRY az elirasokert
2012. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,hogy még mindig csak kérdezek,de ezt hogy kell??:. Kioldod a terkepen a sivatagos teruletet


Köszönöm!

2012. dec. 6. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldetést kell csinálni pajti:)
2012. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon sok itt a "nagyon értek hozzá", aki valójában nagyon nem tud semmit. Kezdjük ott, hogy már rögtön a játék legelején megtudod szerezni a pilóta engedélyt cheat nélkül is. Egy taxi magasságú autóval oda kell állni a reptérnél a kapu elé, az autó tetejéről át tudsz ugrani a portás bódé tetejére, ha pedig arra felmásztál, onnan be tudsz ugrani a reptérre. Amint bent vagy, bentről már kinyitják a kaput, ha odaállsz és nyitva is marad annyi ideig, hogy az autóval, amivel odaálltál, be tudj menni. Ennél fogva máris bent vagy a reptéren és még gyalogolnod sem kell sokat. A pilóta engedélyt pedig meg lehet szerezni sok repüléssel az elhagyatott reptér nélkül is. Én épp úgy kerültem ide, hogy azt keresem, mennyi időt kell hozzá repülni. Tudom, hogy irgalmatlanul sokat. Ugyanúgy, ahogy az autóval, repülővel is csak nagyon hosszú időközönként nő a repülési tapasztalat (flying skill) és azt hiszem, úgy a kétharmadánál, vagy háromnegyedénél kapod meg a pilótaengedélyt, szóval igen, órákat kell repülni hozzá, de megkaphatod.
2018. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és azt nem tettem hozzá, ez a bejutási módszer csak Los Santos-ban működik, de ott is van egy Shamal repülőgép, ami sugárhajtású, így gyorsabb és jobb vele repülni, meg van egy... azt hiszem Dodo... ?... Az a propelleres merevszárnnyú. Én momentán cheat kódok nélkül játszom. Ha Los Santosban a legmagasabb épületet megtalálod (egy nagy torony), annak a tövében van egy bejárat, ott feljutsz az épület tetejére, ahol ejtőernyő is van. Ha van ejtőernyőd, a játék legelején el tudsz repülni Las Venturas-ba, ahol rögtön a lefdélibb területen van egy minigun. Ha ügyes vagy, kiugrasz a repülőgépből és ejtőernyővel rögtön az állvány tetején landolhatsz, ahol a fegyver van. Megszerzed a fegyvert és a közelben, a városrész déli szélén van egy szuper motorcsónak. Nyilván nem mindig van ott, de ha mázlid van, ott találod, csak odáig kell eljutnod. Motorcsónakkal szépen végigmész Los Santos mellett, a parttól távol, mert ott nincsenek rendőr csónakok és ha mázlid van, akkor mire odaérsz a Stadionnal egyvonalba, addigra csak 3 csillagra csökken a körözési szint és könnyebben eljuthatsz egy autóval a legközelebbi festőműhelyig és lerázhatod a zsarukat. Így lehet a legelején rögtön Minigunt szerezni. Ezt csak azért tettem hozzá, mert ezt is repülővel a legkönnyebb.
2018. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!