Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért köt bele az általam írt...

Miért köt bele az általam írt primitív programba a vírusirtó és ha pl egy naptárprogramot rakok fel abba nem? Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
egyszerűen mindjárt megőrülök. már a vírusirtók működésének is utánanéztem.

2012. dec. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, vagy hibás felismerés és valamiért a programod belépési pontja körüli terület "gyanús", vagy egyéb okok miatt gyanús (pl túl kevés import van benne, vagy kicsi a programfile), vagy ráraktál valami gray packert (PECompact, stb.), vagy hiányolja a digitális aláírást belőle.
2012. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Vírushiradó fülre klikk!

2012. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ott pontosan az van leírva amit én írtam az 1-ben, kiegészítve pár féldilettáns dühöngéssel. Attól még, hogy ezeket a packereket megveheted pénzért, még nem lehet őket on-the-fly kitömöríteni, magyarul a kereső nem tudja, mi van a programban, viszont a windows malware-ek úgy 95%a tömörítve van velük. Ha a saját telepítődet felismerik a keresők, akkor irj a viruslaboroknak, hogy whitelistázzák, vagy panaszkodj ott, ahol az EXEpackert vetted, hogy miért is ismeri fel a legtöbb kereső malware-nek. Vagy tegyél rá digital signature-t, bár azért ugye már fizetni is kéne.
2012. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!