Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerver (bérelt)...

Minecraft szerver (bérelt) "[WARNING] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? "?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki állandóan , kidob meg néha elég kemény laggok vannak ...(16 slotos) de eddig csak 2 en csináljuk ... de egyfolytába kidob és percek múlva enged vissza ... mi lehet a probléma?

2012. nov. 30. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
túl van terhelve, valószínűleg túl sok plugin fut, esetleg hibásak is amik nagyon leterhelik a processzort/memóriát
2012. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
összesen 12-13 plugin van rajta...
2012. nov. 30. 13:08
 3/9 A kérdező kommentje:
de egy 16 slotos szervert 2 ember meg 13 plugin nem kéne leterheljen ... esetleg az lehet baj , hogy a verziószám más a pluginnál , mint a szervernél?
2012. nov. 30. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül még lehet, hogy a szolgáltató valami gagyi szervert használ, vagy még hostol 20 másik 16 slotos szervert és a gép maga nem bírja a terhelést.
2012. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
clans.hu-t hogy ismeritek ?
2012. nov. 30. 19:38
 6/9 Br3nor ***** válasza:

Clans.hu-ról a legtöbb szervertulajtól ilyesmi véleményt fogsz kapni:

[link]

2012. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy beszéltem a szolgáltatóval ... és azt mondta , hogy nincs jól be konfigolva a szerver... de eddig is így konfigoltam...
2012. dec. 1. 08:47
 8/9 Br3nor ***** válasza:
Meg se lepődtem. Nekünk is mindíg ezt a választ adták ha bajunk volt. Kivettünk minden plugint, tényleg mindent semmi más nem volt bennt csak az alap bukkit és még 10. indításra se volt hajlandó felállni a szerver. Mégis annyi volt a részükről a problémamegoldás, hogy sz@r a configunk, de ha nincs bennt config akkor hogy lehet az?
2012. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most úgy ahogy megyeget a szerver ... néha van egy nagy lagg de ezt leszámítva most tűrhető , majd próbálok valamit egyeztetni a tulajjal
2012. dec. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!