Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeritek azt a Google -ös...

Ismeritek azt a Google -ös szívatós cuccot?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan oldal ahova ha beírtam valamit mondjuk 'alma'

és kaptam egy linket, elküldtem valakinek a linket és bejött egy videó szerűség, amiben a beírta a google-be hogy 'alma' és rányom a keresésre. Arra volt jó, hogyha valaki nem képes beírni google-ba annak így ez visszavágás ként.


2012. nov. 28. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont az olyanok miatt találták ki, mint te:

[link]

2012. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Szerintem nem mindenki beszél angolul! Én sem tudtam mi is volt ez, bár nem is nagyon érdekelt!
2012. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ehh.Rossz kifogás.Pont az ilyenek miatt találták ki a google fordítót!
2012. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Az a baj (és ebben igazad van), hogy előbb kérdeznek, azután keresnek. Most őszíntén, beírva a google -ba "az a google szivatós cucc" nem sokra ment volna. Te meg persze ,hogy tudod a Imgtfly micsodát!

zárszó.: én képes vagyok fél napokat keresni a megoldást, de amit itt kérdeztem, még egyre se jött használható (mind az 5)!

2012. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig kb 3x kérdeztem itt gyikon bármit is, egyikre sem tudtak válaszolni nekem érdemben semmit.

Én nem tudtam az oldal nevét (fejből) egyszerűen beírtam a rá jellemző szavakat a google-ba és kiadta. Mai napig nem tudom a pontos nevét.

2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindíg így voltam én is, de teljesen kifogytam az ötletekből és a barátaim nem is hallotak róla, szükségem volt rá és gondoltam így megkétszerezem a keresési eredményem :)
2013. jan. 15. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!