Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A távsegítség az MSN-n az...

A távsegítség az MSN-n az micsoda és mire jó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 01:18
 1/7 anonim válasza:

Az MSN-en keresztül tudsz beszélgetni az ismerőseiddel..olyan mint a chat..de csak azok vannak ott, akiket te akarsz..tudsz beszélni is velük, nemcsak írni..és webkamerázni is..

Érdekes, de én gyakrabban használom mint a telefont..


Ha beütöd a googleba, hogy messenger akkor kiad programot, amit letölthetsz.

2009. aug. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó akkor úgy írom ahogy mondom: a távsegítség az msn-en (em.es.en. -en) az mire jó micsoda. az a kis ikon amin egy kéz van amiben egy egér. AZ MIRE jó. van msn-em már 4 éve én is többet használom mint a telefont.
2009. aug. 18. 01:35
 3/7 anonim válasza:
A távsegítségen kerestül valaki más be tud lépni a saját gépedbe. ok, pl ha van valami problémád, amit nem tudsz megoldani a gépen, de mondjuk a tesód profi , akkor a távsegítségen keresztül beléphet a gépedbe és azt csinál amit csak akar mintha a saját gépén csinálná. És te pedig közben látod hogy pontosan mit mit csinál, látod ahogy mozog az egér.
2009. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk én le szeretném állítani mert mondjuk ez a barát aki elhitette velem hogy segít közbe feltöri a gépem akkor mit csináljak?
2009. aug. 18. 02:17
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy hogyan de szrintem biztos le lehet állítani.
2009. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be kell nyomni az esc-et és le van állítva. (ezt olvastam valahol a microsoftnál)

Engem az érdekelne ha én akarok az ismerősömnek segíteni miért nem sikerül csatlakozni a gépére, a DNS kiszolgáló nem oldható fel hibaüzenettel?

2009. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem toom, engem az idegesít hogy az IP címet meg kell adnixD szóval nem csináltuk meg XD
2009. aug. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!