Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a VIPRE...

Mi a véleményetek a VIPRE Antivirus ról? Érdemes avast! -ról erre váltani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 23:47
 1/6 anonim válasza:
Nem hallottam még róla. Szerintem avast!-ról válts AVG-re. Gyorsabb is lesz a géped (mert az avast! sokat lassít) és ingyenes víruskeresőd lesz. [link]
2009. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hallottam még róla. Szerintem avast!-ról válts AVG-re. Gyorsabb is lesz a géped (mert az avast! sokat lassít) és ingyenes víruskeresőd lesz. "


Először is az avast csak a frissítéseknél lassú, nehogy már abban a fél percet ne tudd már kivárni. 512 MB ramom van, és nem panaszkodok rá. Ja és az avast-ból is van ingyenes, nem csak azt AVG-ből. Mielőtt írtál, legalább utánanézhettél volna.


Szerintem egy próbát megér, max visszateszed az avast-ot. Amúgy a sunbelt termékek azok elég jók. Igaz ezt a vírusirtót nem ismerem de volt már a gépemen counterspy kémprogramirtó és meg voltam vele elégedve.

2009. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én épp a napokban cseréltem le az eddig észrevétlenül hibátlannak titulált avastomat (a legújabb verziót) viprére.

Az indok: a 25 megás netemet lekorlátozta 10 megára, és semmilyen beállítással nem lehetett megoldani, hogy engedje a teljes sávszélességet. Cserét követően egyébként a vipre azonnali lefuttatást követően 6 vírust talált a gépen, amit az avast észre sem vett.

Szóval szerintem jobb a vipre, mint az avast.

2010. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ne cseréld le!!!! az avast sokkal jobb mint a vipre!!

nem fogja a gépet és nem is lassítja!!

2010. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak a az VIPRE Antivirus ajánlóm mást nem is tenék a gépemre az tuti ezt soha nem fogom le cserélni
2010. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csacsa88---> Így van már én is 1 éve használom. Amikor elöször lefuttattam 9 vírust talált a gépemen,azóta semmilyen vírusnak esélye sincs:) Gyors,szép,hatékony mintha rajta se lenne a gépemen. 1 héten egyszer lefuttatom mindig a teljes keresést bár ugy sincs értelme mert ha vírus jönne agépre azonnal riaszt..:) szóval a legjobb
2011. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!