Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indítanak teljesen...

Miért nem indítanak teljesen magyar WOW szervereket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy legálisan a Blizzard emberei. Ahol magyarok lennének a GM-ek a feladatokat magyarul kapnád a tárgyak leírása is magyar lenne... Ez miért nem megvalósítható? Szerintem teljesen az, lásd Metin2. Az egy ingyenes játék mégis magyarosították. Nem lenne nagyobb rajongó tábora így a WOW-nak? nem sokkal de pár százezer is jó már... Amúgy én is csak ezért nem játszom vele!!!
2009. aug. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Blizzardnak a 2-3 szervernyi magyarért nem érné meg a nyelvi fájltmegcsinálni és GM-eket fizetni.

Azért WoW >>>> Metin 2. Lényegesen nagyobb, jobb, szebb játék. A nyelvi fájl sem 2 nap lenne. Lehetne, de... Pár százezer meg sosem lesz a WoW magyarországi játékosainak száma. "Nyelvi" szerverek (német, spanyol, francia, orosz) meg olyan milliós játékostól kezdődnek.

2009. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Annak a 2-3 szervernyi embernek tök felesleges lenne lefordítani a játékot ami nem hetekbe, hanem hónapokba, sőt talán évekbe is tellene. Gondolj bele abba sokszázezer sornyi szövegbe, amit le kéne fordítani és lehetőleg hibátlanul! Ez nem olyan mint az angol házi feladat.
2009. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csiber válasza:
100E azért nincs, csak cirka 20E :D (megnéztem)
2009. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Skyline77 válasza:
Lehet hogy angol nyelven de a magyar TAURIWOW-nak is vannak szerverei (igazábol nem szeretem a wowot csak régi haverom játszik vele)
2014. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!