Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA vagy Pro Evolution...

FIFA vagy Pro Evolution Soccer és miért?

Figyelt kérdés
Nekem megvan a FIFA 09, de sajnos már akadozik a laptopomon és nemsokára kapok egy jó gépet és meg szeretném tudni,hogy mi a különbség meg ilyenek.
2009. aug. 16. 15:40
 1/2 anonim válasza:

A Fifa09 jobb mert élethű megvalósítása van mint a (Pro Evolution Soccer) pes09-nek meg a fifa09hoz van magyar hang. Elvileg(én még a pes09 nem nyomtam) játék élménybe se jó a pes09 mint a fifa09.

Pc-re xbox360-ra vagy ps3ra(nyilván arra amelyikkel rendelkezel) eggyértelműen ajánlom.

2009. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A PES változatosabb a FIFÁ-nál játékmenet terén. Ezt értsd úgy, hogy a FIFÁ-ban sokszor ugyanaz történik, míg a PES-ben mindig más lesz a lövés iránya, passz, stb. FIFA előnye, hogy van magyar kommentár, sokkal több a licencelt csapat benne, illetve van rendes menedzser mód. Akinek maga a foci a lényeg, annak a PES nagyobb élményt nyújt
2009. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!