Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SubResync-el van problémám....

SubResync-el van problémám. Hogyan oldható meg? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Következő lenne a problémám: VirtualDub-bal feliratozok avi videókat, ezért át kell konvertálnom az srt filet ssa-ba. Ehhez a SubResync-et használom VobSub kiegészítőjeként. Az srt filet folyamatosan bővítettem felirattal, nem volt semmi gond, működött rendesen. De tegnap óta valamiért nem tudom benyitni a SubResync-be az srt-t. Próbálom, de nem reagál. Ha kitörlök egy bizonyos mennyiségű feliratot, akkor benyitja gond nélkül. Pedig ellenőriztem, stimmel a felirat, időzítés, minden.

Ez miért lehet?

Tudom, vannak más programok, amik feliratok konvertálására szolgálnak, de ragaszkodom ehhez, nekem ez vált be.


Esetleg létezik olyan plugin VirtualDub-hoz, ami ismeri az srt-t, és nem kell ssa-ba konvertálni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. aug. 16. 14:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!