Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a Battlefield 2-t?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Battlefield 2-t és el is indult, de más okok miatt újra kelett telepítenem ekkor a magyarítást is föl raktam és mikor indítottam csak fekete képernyő és egy figyelmeztető hang volt. Mikor Ctrl+Alt+Delete-t nyomtam azt írta h fut és futott egy error ablak is. Újratelepítettem magyarítás nélkül de így se ment. A gépigényeim meg vannak. Mit kéne tennem hgy elinduljon ? A válaszokat előre is köszönöm !
2009. aug. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti a játék akkor lekel töltened a netről egy cracket hozzá.
2009. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nelegylé má csóró more 3 ezer magyar pénzé meglehet kapni eredetibe
2009. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg van krekkelve egyszer el is indult. De 3000et nekm nem ér csak elszórakoztam vóna vele egy kicsit de mivan ha eredetibe sem indul ?
2009. aug. 24. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesco. 3 napja vettem ott, és 1690 forint volt. Ennyit igenis megér. Bőven, nagyon jó játék, szerintem vedd meg.

Ha nem crack-elted meg a letöltött játékot, akkor cseszheted. Különben sem tudsz tört játékkal a neten játszani. Bár a singleplayer sem rossz. Vedd meg eredetiben!

2009. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy olyan oldalról töltötted le ahonnan csak egyszer lehet vagy regisztrálni kell a neten.
2009. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!