Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy konvertálhatok audióba?

Hogy konvertálhatok audióba?

Figyelt kérdés
Audióba szeretnék mp3-ról,vagy flv-ből.De nem tudom a betüjelét az audio formátumnak.Waw,AAC,ilyesmik vannak.Légyszi segitsetek,előre is köszönöm.
2009. aug. 16. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes CD/DVD író program, mp3-ból audió CD-t csinál.

2009. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
youtube mp3 konvertálót töltöttem le,de nem sikerül audióba tenni az flv-t,cs mp3 stb..első válaszoló linkjét letöltöttem,de így se sikerül.Halál béna vagyok,nagyon kezdő.Régi konvertálóval(youtube con.mp3 2.2)sikerült,de az már nincs.Légyszives segitsetek egy laikusnak lépésről -lépésre please :(
2009. aug. 16. 17:43
 4/10 A kérdező kommentje:
powe rdvd író írja h audió cdt kérek-e,de hiába jelölöm,csak mp3 marad :(
2009. aug. 16. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
FormatFactory...minden formátum wav-ba. Ezt utána kiírhatod cd-re. Az mp3-at nem kell konvertálni, azt konvertálja az író progid, amikor audiót indítsz...
2009. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitségedet.Holnap megpróbálom,ma 3 lemezt elrontottam wav,aac,meg azt hiszem sima mp3 formátumú hangra,és a hifi torony nem fogadta el egyiket se,szóval gyakorlatilag kuka,mert az autós lejátszó nem tud mp3 formátumot,csak audiót,és abba kéne.Mégeygszer köszönöm,holnap próba,és beszámolok.Addig is várok további lehetőséget ha tudtok
2009. aug. 16. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen író programot használsz? Amúgy első körökben érdemes újraírható cd-cel gyakorolni...
2009. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia,power2go íróm van.És flv-ből konvertált mp3-at igyekeztem audióba konvertálni, sikertelenül :((
2009. aug. 16. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, azt nem ismerem...ajánlom ezt a progit(Ashampoo), nagyon könnyen kezelhető... [link]

Szóval, csak az flv-ket kell konvertálnod wav-ba FormatFactory-val. Aztán betallózod ezeket a wavokat, hozzáadod még az mp3-kat, és kiírod>>>"audió cd készítése"...

2009. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
format factory :: legjobb
2009. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!