Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok macbookra olyan program...

Tudtok macbookra olyan programot, amivel képeket lehet egymás mellé szerkeszteni egy képre?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszi linket is küldjetek, hogy hol tudnám letölteni, köszi:)
2012. nov. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
picasa.a mac meg sz.rt sem ér
2012. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szivem, attól még hogy nincs macbookod, nem kéne leszarozni:) kösz.
2012. nov. 17. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Cseppet elvakultnak tetszik lenni.

Honnan veszed, hogy nincs mac-em? Nem szokásom olyat szidni amiről semmi fogalmam sincs. Ne lennél ennyire sznob, gyöngyvirágom. Áldom az eget, hogy megszabadultam a mac-nek még a gondolatától is.

2012. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert azok szokták szidni az Applet.!
2012. nov. 17. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, macbook pro 2009 mid-el kezdtem és rémes volt! 12ezret kellett fzetnem egy egyszerű kis csatlakozóért, ami a thunderboltot vagy mit alakítja át a külső hangkártyához. És ezek után még volt pofája nem felismerni a kártyát.

Ez persze csak egy hiba a sok közül. Volt hogy minden előjel nélkül egyszerűen lefagyott.

Azóta egy gyönyörű windows-os dell vostro boldog tulajdonosa vagyok.

2012. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Collagelt Free Nagyon király program!

Ha még kell, és nem cserélted le te is a géped egy szuper gyönyörű Windows-os gépre. :D

2012. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!