Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ha mikor fel...

Hektor024 kérdése:

Mit csináljak ha mikor fel akarom installálni a diabló 3 akkor ezt irja ki an unexpected error occured while trying to instal plase try aing or contack costumer support?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti?

Nekem is volt ilyen, amikor ki szerettem volna próbálni, én letöltöttem egy más fajta telepítőt és jó lett.

2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem eredeti és máshogy nem lehet meg csinálni
2012. nov. 16. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti, akkor ezt kapod a "pénzedért" :)

Szedd le az eredeti starter verziót ingyen. Nem tudom minek ügyeskedsz itt a feketepiaci-virágföldi verzióval. A leszedett starter és "full" verzió se tér el egymástól, így ha van/lesz bármi törés, akkor az a starteres alapján is megoldhatja a "kerülőmegoldást". Mivel viszont elég sok információ szerveren van eltárolva, így a kalóz szerverek vagy offline verziók sose adják ugyanazt az élményt/játékot, mint az eredeti. Ez van. Az élet kegyetlen. Ha nem ér 7k HUF-ot neked (ennyi most akciósan), akkor legyél kicsit önállóbb! Warez itt (és a nyilvános fórumok többségén) nem téma.

2012. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!