Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van steamon free to play team...

Petrozoro kérdése:

Van steamon free to play team fotress 2-m. Megvettem nem Steam boltban az Orange Boxt akkor prémiumos leszek a tf2-n? és ritka tárgyakat kapok?

Figyelt kérdés

#team fotress2
2012. nov. 15. 17:02
 1/4 kingler ***** válasza:

igen az leszel, mivel eredetileg nem volt ingyenes a tf2....

akkor ezek szerint ha megvette valaki a játékot, akkor nem lett premiumos? xD..... Amikor bejelentették hogy ingyenes lesz akkor felháborodottak azok akik megvették, de aztán azt is bejelentették, hogy nyugi aki ingyen leszedi az nem kapja meg a premiumos jogokat.... szal ha megveszed akkor az leszel... xD amugy én is most veszem meg :D LINK: [link]

2012. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kingler ***** válasza:

amugy hol vetted meg ??????

mert ha Electronic Arts-tól vetted meg akkor nem minden szerver fog működni.... (talán a fele) nem tudom én sem stemen veszem meg de az legalább steames

2012. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugyan itt a supergammeren de irták hogy nincs raktáron :(
2012. nov. 21. 15:21
 4/4 kingler ***** válasza:
Jaja nekem is ezt írták különben ezzel az steames lesz es premiumos leszel ... (meg enis végre)
2012. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!