Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűntek az MSN ismerőseim!...

Eltűntek az MSN ismerőseim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felléptem ma MSN-re és nem jelzett ki egy ismerősömet se, viszont ők tudtak nekem írni. Már a f@szom tele van az MSN-nel, most kellett újratelepítenem, mert azt írta még fennt van a gépen, letörölni nem lehetett, de nagy nehezen megcsináltam, most meg ez -.- Ja és kb. 2 órája még meg voltak, kijelentkeztem, majd kb. fél óra múlva vissza de már nem voltak fennt. Kérem segítsetek!
2009. aug. 14. 13:43
 1/2 anonim válasza:
100%

remélhetőleg annyi csak a problémád mint nekem volt a multhéten! Az én esetemben frissitettem a 9. valahanyas verzióra mert egy barátom szerint az a ,,tuti" és mikor bejelentkeztem egy partnerem sem volt listán!

ha nálad is megtörtént a frissités akkor a vezérlőpult/programok telepitése törlése opcióban töröld az msn-ed és telepits fel egy korábbi verziót! Én személy szerint a 8-ast használom és nem hagyom frissiteni!

A 8.5-öst amit én is használok az alábbi linken tudod letölteni! [link]

2009. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, de már rohadtul elegem van az msn-ből :@ Amúgy köszönöm :D
2009. aug. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!