Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux mint vagy Microsoft 7?

Linux mint vagy Microsoft 7?

Figyelt kérdés
A suliban azt a feladatot kaptam, hogy év végéig linuxot kell használnom.Az érdekelne, hogy mennyire furcs hetesről linuxra váltani, illetve milyen problémák adóthatnak?

2012. nov. 13. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fura, mert Microsoft 7 nincsen. Microsoft Windows 7 van.

Ezen kívül sem feltétlenül egyszerű. Elég egy egzotikusabb hardver és a linux konfirugálás máris átcsap órákig tartó net böngészésbe. Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor csak nyűg lenne számodra. Mit értesz az alatt, hogy "kell használni"?

2012. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy semmilyen problémád nem lesz, és néhány nap megszokni.
2012. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég gyökér tanár lehet, hogy ilyet ad ki otthonra - legalábbis így értettem, de ha a suliban, akkor nem gond.


Én is GNU/Linux felhasználó vagyok, de ráerőszakolni valakire a lehető legrosszabb megoldás. Amúgy meg ha annyira erőlteti, akkor az Ubuntu 12.04-et ajánlom, azzal lecsípsz a Windows lemezrészéből, ha nincs szabadod és oda felrakod. Vagy még esetleg a Linux Mint, de abban nem vagyok nagyon jártas, de abban népszerűbb alkalmazások vannak alapból.

2012. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: Én Xubuntu 12:04-ről váltottam Linux mint 13 XFCE-s verzióra (nem tudom a pontos nevét), de woow. Sokat gyorsult, még az Xubuntuhoz képest is. Az ubis dolgok ugyan úgy mennek, csak mégis picit más. Nekem nagyon bejött.

De amúgy jah, olyan mint az a*ál szex meg a spenót. Ha kiskorban erőltetik, az ember egy életre megutálja :D

2012. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vásárolni szokták. Illegális tevékenységben itt nem segíthetünk. Vásárold meg, vagy légy kreatív!
2012. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Linux Mint ingyenes operációs rendszer.

Ne a Windows helyére tedd fel, hanem készíts egy külön partíciót neki!

2012. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!