Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BD25 . m2ts-t milyen programma...

BD25 . m2ts-t milyen programmal tudom lejátszani?

Figyelt kérdés
próbáltam VLCvel, se kép se hang, KMPlayer kép van de szaggat, hang nincs
2012. nov. 8. 18:02
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Valami BD lejátszó programmal esetleg? PowerDVD és társai?

Mondjuk szvsz a VLC-nek vinnie kéne jól, nem lehet a gép gyenge hozzá?

2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hangsúly nem a lejátszón van, hanem a kodekben. Ez foglalkozik a videók kódolásával. Amennyiben Windows7 OS van a gépeden, egyszerűen csak frissítened kell a Windows 7 Codec Pack-et.(Minnél újabbra)

Pl. itt: [link]

Ha nem Win7-ed van, ajánlom a K-lite Codec packet, ami szintén elég híres.

Arra figyelj oda hogy több codec pack ne legyen fenn egyszerre mert képesek kiütni egymást.

Az ilyen minőségű videófájloknál még kérdés az is, milyen erős a géped. Gyenge minőségű processzor és videókártya esetén lehet/szinte biztos hogy akadozni fog a videó.

2012. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Na jó, de VLC-hez pont nem kell kódek, a PowerDVD meg nyilván tartalmazza amit kell, nem? A BD meg vagy VC1-ben van vagy H264-ben, annyira sűrűn nem változik szvsz.
2012. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a gép elég
2012. nov. 8. 20:46
 5/6 A kérdező kommentje:
powerdvd folyamatosan játsza, de hang nincs
2012. nov. 8. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre Komplikato, nem a te válaszodat cáfoltam meg, csak véletlen egyszerre írtunk :)

Amúgy olyan nincs hogy a playernek nem kell kodek, olyan van hogy a kodek magának leszedi ami kell (kodeket). A VLC pont képes erre.

Kedves kérdező, megpróbáltad amit említettem fentebb?:D

2012. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!