Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom végleg letörölni...

Hogyan tudom végleg letörölni a Microsoft Office 10-et végleg?

Figyelt kérdés
véletlen kitörlődött néhány file és nem tudtam uninstallalni aztan, de most kitoroltem a program filesbol a megmaradtakat meg minden egyeb helyrol de sem lettorolni nem tudom sem ujrarakni, egyiket sem engedi a gep, mit tegyek?

2012. nov. 8. 17:38
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

Használd a Windows Installer Clean Up-ot és újra tudod telepíteni!


[link]

2012. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, találtam is vele valami Office fajlokat és töröltem, viszont most meg más hibát ir ki... mostmár az elején és nem a telepités végén...
2012. nov. 10. 12:21
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Jó lenne tudni pontosan mit is ír hibának (rengeteg lehet)!
2012. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

MS oldalán kiadtak rá javítócsomagot az eltávolításához (Microsoft Fix it 50450)


Töltsd le és futtasd!

[link]


[link]


"2. módszer: Microsoft Office 2010 programcsomagok eltávolítása a Microsoft Fix it használatával

Kattintson ide a Microsoft Office programcsomagok Microsoft Fix it használatával történő eltávolításával kapcsolatos információk megjelenítéséhez. "

2012. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csinálltam egy preentscreent a megjelent hibáról :) meg ezzel az office eltavolitoval sem megy le sajnos :) *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 10. 17:36
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Valamiért nem tudja írni a registry -t. Arra utal, hogy nincs jogosultságod.

Esetleg maradtak védett fájlok a gépen amit nem töröltél ki. Lehet, hogy valamelyik alkalmazása (pl.:outlook)lefoglalja magának.

Nézd meg nem maradtak -e ott mappák pl.: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\ office mappa!


Amennyiben nem tudod kitörölni, használd az unlocker progit ami feloldja a zárolást (legalább megtudod mi használja még)

Kénytelen leszel manuálisan megkeresni és kitörölni a fájlokat és regisztry kulcsokat.

Rengeteg van belőle igy jobb, ha futtatsz egy registry takarító programot!


Ezt a 2 kulcsot töröld ki minden esetre a rendszerleíróból.


Futtatásba beírod regedit, majd megkeresed és törlöd a következő kulcsokat ("mappákat")


HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office

2012. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnálom ez mér nekem magas, egy windows formatálás ugye megoldja a problémát?:)
2012. nov. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!