Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha a DivX és a...

Mit tegyek, ha a DivX és a Windows Media Player is lejátssza a videót, de hang az nincs?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy laptopot, letöltöttem egy filmet, azonban, ha megszeretném nézni, mind a Windows Media Player, mind a DivX kiírja: Audio Format Not Supported. This file contains a track in the Dolby AC3 Audio (Code "8192"). You may need to install a Direct Show Decorder for this audio format stb. ennyi a lényeg belőle. Angolul tudok, a Direct Show Decordert letöltöttem, telepítettem, a videót lejátssza, de hang az nincs. Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, valaki segítsen :D
2012. nov. 6. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

1 vlc letöltöd telepited

2 k-lite kodek pak

2012. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jelen esetben elég egy AC3 filter telepítése,


[link]


de én is azt javasolnám hogy telepíts fel egy olyan lejátszót, ami kodek csomagok nélkül is lejátszik mindent.

Ilyen az előttem említett VLC player, vagy például a KMPlayer is.

2012. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, elég volt telepíteni a vlc-t. :)
2012. nov. 6. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
És most már a MP is viszi
2012. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!